GSM TURKİYE

Geri git   GSM TURKİYE > Yönetim Konuları, Yönetim Duyuruları > Yönetimden Duyurular ve Forum Kuralları


Genel Forum Kuralları

Yönetimden Duyurular ve Forum KurallarıKonu Bilgileri
Konu Başlığı
Genel Forum Kuralları
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
Görüntülenme Sayısı
834

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-29-2019   #1
Administrator
By-sonerX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: Dec 2019
Mesajlar: 142
Konu Sayısı: 85
Rep Puanı : 300
Rep Derecesi : By-sonerX is a jewel in the roughBy-sonerX is a jewel in the roughBy-sonerX is a jewel in the roughBy-sonerX is a jewel in the rough
Post Genel Forum Kuralları

- - - - - - - - - - - - - - - - - | Üyelik |- - - - - - - - - - - - - - - - -

- Üye Olurken Küfürlü , Argo Kelime İçeren İsim Seçmek Yasaktır. Yöneticilerin Bu Türden Kullanıcı Adı Olan Üyelerin Kullanıcı İsimlerini Degiştirmeye Yada Üyeyi Yasaklamaya Hakkı Vardır.
- Sadece Rakamdan, (Örnek: 111122222 ve bunlar gibi.) Sadece Mail Adresinden, (Örnek: [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Bu içeriği görüntülemek için Bir teşekkür yazın] ve bunlar gibi.) Yada Anlamsız Kelimelerden, (Örnek: wqwersq11 ve bunlar gibi.) Oluşan Üye İsimlerini Kullanmak Yasaktır. Yöneticilerin Bu Türden Kullanıcı Adı Olan Üyelerin Kullanıcı İsimlerini Degiştirmeye Yada Üyeyi Yasaklamaya Hakkı Vardır.
- Forumda Hiç Yazı Yazmayan Yada Uzun Zaman Giriş Yapmayan Üyelerin Üyelikleri Uyarılmadan Silinebilir..
- Forumda E - Posta Adresi İstemek , E - Posta Adresi Vermek , Facebook Adresi İstemek , Facebook Adresi Vermek , Twitter Adresi İstemek , Twitter Adresi Vermek , İnstagram Adresi İstemek , İnstagram Adresi Vermek Ve Diğer Tüm Sosyal Medya Hesapları, İletişim Hesapları İstemek - Vermek , Vermeye Çalışmak Ban Sebebidir.. Sitemiz Forum Sitesi Olup Sohbetler , Arkadaşlıklar Forum Dışına Kesinlikle Çıkamaz..
- Her Üye Kendi Adına Yazılan Mesajlardan Sorumludur. İstenmeyen Bir Durumda Ben Yazmadım Çıkış Yapmamışım Arkadaşım Yaptı Gibi Sebebler , Mesuliyetten Yada Verilen Bir Cezadan Affınızı Sağlamayacaktır.
- Hür Üye , Üyeliğini Tehlikeye Atacabilecek Olası Sorunlarda Karşı Kendi Güvenliğini Sağlamak Zorundadır. Sebeb Basit Bile Olsa Yapılan İkazları Göz Ardı Edenler Üyelik Tarihi Ve Mesaj Sayısına Bakılmaksızın Forumdan Uzaklaştırılırlar.
- Üye Kafasına Göre Kişisel Anket Açamaz Örneğin: " Sizce Yakışıklımıyım , Sizce Nickimi Değiştirmelimiyim " Gibi Anketler YASAKTIR.
- Nick Değişimi İle @[Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Bu içeriği görüntülemek için Bir teşekkür yazın] İlgilenmektedir. Nick Değişimi Üye Ayrımı Olmaksızın ( Yöneticiler Dahil ) 6 Ayda Bir Keredir.
- Aynı Kişinin Birden Fazla Nick İle Üye Olması Yasaktır Ve Yine Aynı Kişinin İki Ayrı Üyeliklerle Farklı Kişilermiş Gibi Aynı Konuda Görüş Belirttiğinin Tespit Edilmesi Durumunda , Üyelikleri Uyarılmaksızın Silinebilir Veya Foruma Girişleri Durdurulur..
- Forum'da Sansürleyerek Küfür , Argo Kelimeler Kullanmak Yasaktır. Sansürlemek Küfür Etmiyorsunuz Anlamına Gelmeyeceği Gibi , 2. Defa Uyarı Aldığınız Taktirde " Forumda Küfürlü , Argo Konuşmak " Sebebiyle Forumdan Uzaklaştırılırsınız.
- Her Ne Sebebden Ötürü Olursa Olsun Üyelerin Sonradan Üyeliklerini Sildirmek Gibi Bir Durum Söz Konusu Değildir. Eğer Üye Girmek İstemiyorsa Zaten Bu Kendi Elindedir..
- Bayanlar Erkek , Erkekler İse Bayan Nicki Üye Olup Forumu Gezemez. Tespit Edilmesi Durumunda Süresiz Olarak Forumdan Uzaklaştırılırlar.


- - - - - - - - - - - - - - - - - | Konular |- - - - - - - - - - - - - - - - -

- Forumda Yöneticiler Yanlış Yere Açılan Konuları Uyarmadan İlgili Bölüme Taşıyabilir. Eğer Uygun Bir Bölüm Bulamadıysanız Konuyu Bir Yöneticiye Bildirerek Yardım Alabilirsiniz..
- Konu Başlıkları Konunun İçeriğini İfade Eden Şekilde Seçmeniz Gerekmektedir. Konuyla Alakasız Başlıklar Yazmak Kesinlikle Yasaktır. Yardım , Lütfen , Çok Acil , Çok Önemli , Okuyun Arkadaşlar Gibi Başlıklar Yöneticiler Tarafından Düzeltilecektir.
- Üyeler Yeni Bir Konu Başlığı Açmadan Önce Arama Özelliğini Kullanarak O Konunun Forumda Mevcut Olup Olmadığını Kontrol Etmelidir. Aynı İsimde Veya Aynı Tartışmaları İçerek Konular Açılmamasına Dikkat Edilmeli , Çift Açılan Konuları Forum Yöneticileri Silebilirler.
- Her Ne Sebebden Ötürü Olursa Olsun Üyelerin Açmış Oldukları Konularının İçeriklerini Silmeleri Yasak ve Ban Sebebidir.
- İnternet Dilinde Büyük Harfle Yazı Yazmak Bağırmak Anlamı Gelmektedir , Gereksiz Yere Alışkanlık Edinerek Büyük Harflerle Yazı Yazmak Yasaktır.
- Yazdığınız Mesajlarda Gereğinden Fazla ( Smiley / Smilies ) Kullanmak Yasaktı. 1 Taneside 10 Taneside Aynı Anlamı Taşıyor..
- Forumda Farklı Bir Forum Tanıtımı Yapmak Kesinlikle Yasaktır Ve Uyarısız Süresiz Ban Sebebidir.
- Konu Açarken Konu Başlıklarını Türkçe İle Alakası Olmayan Saçma Sapan Karakterler Kullanmayınız
- Eğer Yabancı Bir Klavye Kullanıyor Ve Türkçe Karakter Yoksa Örneğin Yumuşak G Yerine G Yazmanız Yeterlidir.
Yada Yapılan Diğer Uygunsuz Bir Uygulama Yerine B Yerine Almanca Albabede Çift S Yerine Kullanılan ß Karakterinin Kullanılması , Yine G Harfi Yerine Bol Miktarda Q Harfi Kullanılması Gibi.
- Bunun Yanı Sıra Konu Başlıklarını Bir Sürü Anlam İfade Etmeyen İşaretlerle Süslemeniz Arama Sonuçlarında Başarısız Sonuç Alınmasına Neden Olmaktadır.
- Örneğin Konu Başlıklarında Cümlelerin Ön Ve Arkalarına Veya Kelimelerin Aralarına , + * ~ - _ ( ) % ^& Ve Benzeri Daha Bir Çok İşaretin Kullanılması Yasaktır.


- - - - - - - - - - - - - - - - - | Mesajlar |- - - - - - - - - - - - - - - - -

- Admin Ve Moderatörler Her Yazılan Mesajı Anında Göremeyebilirler Uygunsuz Bir Mesajla Karşılaştığınızda Lütfen Moderatöre Bildir Butonu Sayesinde Moderatörlere Bildiriniz..
- Forumda Flood Mesaj Atmak Yasaktır. Bir Konuda Sizin Cevabınızdan Sonra Kimsenin Mesajı Yok İse Yani Alt Alta 3 Veya Daha Fazla Mesajınız Varsa Buna Flood Denir. Flood'dan Kaçınmak İçin Yazdığınız Mesajlara Anında Cevap Beklemeyini , Sonuçta Burası Bir Chat Veya Sohbet Odası Değil Forum Sitesidir. Eğer Konunuz İlgi Çekiyorsa Yada Birileri Cevap Yazmalı İse Buna Er Yada Geç Cevap Cevap Yazacaktır. Mesajınızın Eksik Yada Yanlış Olduğunu Düşünüyorsanız Yeri Bir Mesaj Atmak Yerine " Düzenle " Buttonuna Basarak Mesajınızı Düzeltebilirsiniz. Eğer Eski Bir Mesajınızın Üzerinden Belli Bir Süre Geçmiş Ve O Mesajla İlgili 1 Yada Daha Fazla Yanıt Aldıysanız O Zaman Yeni Bir Mesaj Yazabilirsiniz..
- Forum İçerisinde Yabancı Diller İçin Açılan Özel Bölümler Dışında , Mesajlarınızda Yabancı Dilde Kelime Kullanmak Yasaktır.
- Forum'da Gereksiz Yere Reputation ( REP ) Vermek Yasaktır, Tespit Edildiği Taktirde Uyarılmadan Reputation ( REP ) Düşürülcek.
- İlave Olarak bir üyeye üst üste rep veren ve tespit edilen Üyeler Uyarı Almaksızın 24 saat Banlanacaktır.
- Forum İçerisinde Link , Email , Soyad , Telefon [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Bu içeriği görüntülemek için Bir teşekkür yazın] Mail Adresinden Bize Ulaşabilirler. Buraya Ulaşan Talep Ve Şikayetler İncelenerek İhlal Olduğu Belirlenen İçerikler Duslerforum.ORG 'dan Kaldırılacaktır. Ayrıca, Mahkemelerden Talep Gelmesi Halinde Hukuka Aykırı İçerik Üreten Ve Hukuka Aykırı Paylaşımda Bulunan Üyelerin Tespiti İçin Gerekli Teknik Veriler Sağlanacaktır. Ayrıca "Üyeliğimi Sil" , "Yazdıklarımı Sil" , "Beni Banla" Gibi İstekte Bulunan Üyelerin İstekleri Yerine Getirilmez.. Forum da ki Arkadaşlıklar Forum Dışına Çıkamaz O Yüzden Facebook, Twitter, İnstagram ve Diğer Tüm Sosyal Medya Siteleri Üzerinden Tanışmak Veya Tanışmaya Çalışmak Ban Sebebidir..
Bu Site En İyi 1024*768 Çözünürlükte Görüntülenir. Forum'da Daha Rahat Gezebilmeniz İçin [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Bu içeriği görüntülemek için Bir teşekkür yazın] Öneriyoruz


By-sonerX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
KACMAZBİLİSİM karşılıksız sevgidir.
Emeğe saygı

Cevapla

Tag Ekle
genel forum kuralları

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

GSM TURKİYE


Şu Anki Saat: 05:24 PM


Powered by By-sonerX Version 4
Copyright © 2020 vBulletin Solutions Inc. All rights reserved.
kacmaz iletisim:KACMAZ BİLİSİM
Adsense Management by Losha